دسترسی سریع


جستجو


 

  

صفحه اصلی > شرکتهای هم گروه > لیزینگ کارآفرین > معرفی شرکت 
معرفی شرکت

 

شركت ليزينگ كارآفرين به شماره ثبت 232617 در تاريخ 27/07/83 با دريافت مجوز فعاليت از بانك مركزي تشكيل گرديد. مدت فعاليت شركت نا محدود و مركز اصلي شركت تهران- خيابان آفريقا- بلوار صبا پلاك 8 – طبقه چهارم مي باشد. ليزينگ كارآفرين داراي نمايندگي درتهران و ساير شهرستان ها نمي باشد.

 

شركت ليزينگ كارآفرين در يك نگاه :

شركت ليزينگ كار آفرين در سال1383 بر اساس تفــاهم نــــامه منعقده بـــا مــوسسه مــالي بين الـمــللي ( IFC ) و بــانــــــك وطنــي كــــويت ( NBK ) ‌تاسيس گرديد. با توجه به ضرورت سرعت عمل در آغــــــــاز فعاليت شركت ، بانك كار آفرين 100% سرمايه را راسا فراهم نمود و فعاليت عملي خود را از نيمه دوم سال 1385 آغاز نمود.


ماموريت اصلي :

ماموريت اصلي شركت حضور موثر و راهبردي در صنعت تامين مالي و شركتهاي مالي (corporate finance) قرار گرفته و از اينرو فعاليت شركت در زمينه تامين مالي تجهيزات سنگين عمراني ، معدني (دستگاههاي راه و ساختمان ، حفاري و اكتشاف ) نفت و گاز و انرژي ، صنعتي و خدماتي ، ماشين آلات خط توليد ، تجهيزات پزشكي و بيمارستاني و واگذاري كليه كالاهاي مجاز از جمله كالاهاي مصرفي بادوام، لوازم خانگي، تجهيزات رايانه اي، تجهيزات پزشكي و بيمارستاني، تجهيزات ساختماني از قبيل دستگاههاي برودتي- گرمايشي و آسانروها، تجهيزات و دستگاه هاي ارائه انواع خدمات، انواع خودرو، واگن، هواپيما، كشتي، ماشين آلات صنعتي كارخانجات، تجهيزات و ماشين آلات راهسازي و ساختمان سازي و ساختمان و نظاير آنها و واگذاري آنها به متقاضيان از طريق اجاره اعتباري (اجاره هاي مالي و سرمايه اي) يا فروش اقساطي ميباشد . از آنجائيكه كشور ما داراي بستر مناسب سرمايه گذاريهاي صنعتي و خدماتي در بخشهاي مختلف ميباشد، تامين مالي دارائيهاي ثابت درآمد زا و مولد حمايت بسزائي براي انواع كسب و كارهاي اشتغال آفرين صاحبان كسب و كار (اشخاص حقيقي و حقوقي)خواهد بود كه بخشي از نيازهاي تامين منابع مالي خود را از طريق ليزينگ فراهم نمايند.

شركت ليزينگ كار آفرين آمادگي دارد با استفاده از مديران و كارشناسان با تجربه و متخصص در امور اعتباري ، بازرگاني ، مــالي و حقوقي به بررسي نياز مشتريـــــــان خود و انعقاد قرارداد با آنان بپردازد.

شنبه ٢٨ دی ١٣٩٨


پیوندهای اقتصادیآمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2949 | بازدید امروز : 193 | کل بازدید : 418964 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 

 کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به شرکت سرمایه گذاری بانک کارآفرین تعلق دارد. Privacy Policy / Copyright © 2013 - 2014, Karafarin Investment Group